השור הזועם – חוויה שלא חווים כל יום, כיף לכל מציעה לקהל הרחב לחוות את חוית השור הזועם, במוחשיות, מלווה בהנאה רבה מאוד, ובמחיר אטקרטיבי לכל ארוע והזדמנות. 

 השור הזועם אינו עוד חוויה כמו כל חחויות הקיץ והחופשה, השור הזועם הינה חוויה אשר מהווה הנאה רבה ועוצמתית, לבני נוער השונים, כיף לכל מציעה את חווית השור הזועם המחיר השווה לכל כיס, מלווה בהדרכה אישית ונעימה לכל לקוח, אל תפספסו חויוה זו, הזמינו עאותה עוד היום, ובכך תשדרגו את הארוע שלכם לרמה גבוהה יותר, ומהנה כפליים, בהנאה!

עוד קצת

חשבתם שמתקנים מתנפחים מיועדים רק לילדים רכים בשנים? טעיתם! חברת כיף לכל אטרקציות לאירועים מציגה לכם את המתקן החדש והמדובר, להיט ענק בקרב בני הנוער ואף לגילאים מבוגרים יותר – השור הזועם .

בואו לתפוס שליטה על השור הזועם!

ראשיתו של מתקן ייחודי זה הוא באירועי הרודיאו שבארצות הברית, שבהם קאובויז מרחבי היבשת ניסו את מזלם בהשתלטות על פר משתולל, בעודם מתחרים מי יצליח להישאר על גבו לאורך זמן רב יותר בטרם יועף אל האדמה הקשה והכואבת.

כיום ניתן ליהנות מגרסה בטוחה אך לא פחות מהנה של הדבר האמיתי: מתקן מתנפח השואב השראה מהפרים המשתוללים בדמות בובה של שור זועם, המתנועעת, מתנודדת וקופצת לכל צד, בעוד באי המסיבה מתחרים כל אחד בתורו מי יצליח להכניע את החיה המתפרעת למשך יותר זמן. כמובן, במקום ליפול באופן מסוכן מגב השור הזועם אל קרקע כואבת, מתקן זה מבטיח לכם נחיתה רכה ובטוחה על משטח מתנפח וקופצני, ללא שום סכנת פציעה.

מחפשים אטרקציות לאירועים שאיש מהבאים לא ישכח? נסו את השור הזועם.

מתקן זה אידיאלי עבור אירוע לבני נוער (בר מצווה ובת מצווה למשל), אך גם לבני העשרים ולצעירים ברוחם. זוהי חוויה מהנה, שונה וייחודית, המספקת כיף גדול והנאה מרובה במחיר שווה לכל כיס, ובלוויית הדרכה אישית ונעימה. כשאתם מציבים את מתקן השור הזועם, אף אחד לא יכול להתעלם ממנו. עד מהרה יתגודדו סביבו כולם, נלהבים ונרגשים, תוך שגם הביישנים בחבורה ממהרים לנסות את האטרקציה השונה והמיוחדת כדי לנסות את מזלם בתחרות עם חבריהם.

אין הרבה אטרקציות לאירועים של בני נוער המושכות כל כך הרבה תשומת לב ומהוות מוקד לפעילות חברתית מהנה ורבת התלהבות. לכן, הזמינו מחברת כיף לכל את מתקן השור הזועם לאירוע שלכם, והשמחה תהיה גדולה כפליים!

 

סגירת תפריט