מגלשת קצף להשכרה

מגלשת קצף להשכרה

רוצים להשכיר מגלשת קצף ולא יודעים היכן למצוא אחת? הגעתם למקום הנכון. "כייף לכל" מציע לכם מגוון של מגלשות קצף להשכרה, בשירות מקצועי, אדיב וחסר פשרות. הכל במחירים משתלמים וליווי צמוד למשך כל האירוע. נשמע מעניין? עוד פרטים בשורות הבאות.

 

לגלוש על הקצף

ילדים אוהבים קצף – והרבה ממנו. לכן השילוב בין מגלשות לקצף הוא כל כך טבעי ומוצלח. מגלשות הקצף הן למעשה מתקן מתנפח בצורת מגלשה הכוללת בריכת מים בסופה, את הקצף ניתן לשלב במים הניתזים על גבי המגלשה או בעזרתו של תותח קצף ייעודי. בזכות השילוב של המים, הקצף, החומר המחליק ממנו עשויה המגלשה וזווית הגלישה עצמה, נוצרת מגלשה אטרקטיבית ומהנה במיוחד עבור הילדים.

מגלשת קצף להשכרה

השכרת מגלשה

על מנת להפוך את האירוע שלכם למושלם, בנינו שירות פשוט ונוח להשכרה של מגלשות קצף, מתנפחים ומגוון אטרקציות מיוחדות לאירועים. אנו מקפידים על בחירת המתקנים הטובים ביותר עבורכם, תוך הקפדה על רמת תחזוקה גבוהה, שמירה על תקינות ובטיחות המתקנים וקבלת כל האישורים הנדרשים על מנת להתקין ולפעיל את המתקנים בבטחה.

כייף לכל – השכרת אטרקציות לאירועים

אנו גאים להיות החברה המובילה בישראל בתחום השכרת האטרקציות לאירועים, ושמחים לעשות זאת תוך שמירה על רמת השירות הטובה ביותר, מקצועיות חסרת פשרות ומחירים אטרקטיביים.

במרוצת השנים עבדנו מול אלפי לקוחות מרוצים ונשמח לסייע גם לכם להפוך את האירוע הבא שלכם למושלם. לפרטים נוספים חייגו: 052-4411669.

סגירת תפריט