כמה עולה להשכיר מתנפחים

כמה עולה להשכיר מתנפחים?

אחת ההנאות הגדולות ביותר של ילדים בימי הולדת או אירועים אחרים הם כמובן המתנפחים, אנחנו לא מכירים אף ילד שנשאר אדיש למתקנים המקפיצים הללו שהופכים כל אירוע ליוצא דופן, מגניב ומיוחד… מתקני מתנפחים מעסיקים את הילדים במשך שעות ארוכות וגורמים להם הנאה בלתי רגילה.

למידע נוסף לחצו כאן

אז כמה עולה להשכיר מתנפחים?

המחיר של השכרת מתנפחים מורכב ממספר פרמטרים:

  • סוג המתנפחים – קיימות שלוש קטגוריות עיקריות: מתקנים מתנפחים יבשים שנועדים לשימוש על הקרקע, מתקנים מתנפחים רטובים מיועדים בעיקר לתקופת הקיץ ולימים חמים (כוללים מגלשות מים בריכות קצף), מתקנים מתנפחים לבריכות – מתקנים ייעודים הנמצאים בתוך הבריכה.
  • גודל המתנפח – לפני השכרת המתנפחים חשוב לשים לב שהשטח, אכן מתאים בגודלו ובצורתו למתנפח. מתקני המתנפחים מגיעים בגדלים שונים (יש כאלה המתאימים לחצר קטנה ואילו יש כאלו היכולים להיות רק במדשאה או חצר ענקית).
  • קהל היעד – קיימים מתקנים המתאימים לילדים עד גיל 6. אלו הם בדרך כלל מתנפחים קטנים יותר ולכן במרבית המקרים גם זולים יותר. אלו מתנפחים שלא דורשים מהילד לבצע משימות מאתגרות מדי כגון טיפוס על חבלים וסולמות. קיימים מתקנים גדולים יותר המותאמים לילדים גדולים יותר, בני נוער ואפילו מבוגרים.

כמה עולה להשכיר מתנפחים

איך בוחרים את המתנפח המתאים ביותר לאירוע?

חשוב לדעת מראש מהו התקציב העומד לרשותכם וכך נוכל לכוון אתכם למתנפחים המתאימים ביותר בשבילכם מבחינת תקציב, השטח ואופי האירוע. לחברת 'כיף לכל' יש מלאי עצום של מתנפחים שונים להשכרה ושנים רבות של ניסיון. נשמח לסייע לכם להפוך את האירוע למהנה וכזה שהילדים יזכרו לזמן רב.

חברת כיף לכל נוסדה לפני למעלה משני עשורים ומספקת מגוון רחב של שירותים שונים לכל סוגי האירועים, 'כיף לכל' מעניקה שירותים לאירועים בכל רחבי הארץ תוך שמירה על שירות מקצועי של צוות מיומן, אדיב וחייכן. ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. לכל המתקנים של החברה יש אישור מהנדס בטיחות, אישור מתקין וביטוח צד ג'.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על השכרת מתנפחים מחיר, או לקבל הצעת מחיר, נשמח אם תתקשרו אלינו בטלפון: 052-4411669 (קרן), 052-2538237 (עופר), או בכתובת אימייל: keflakol@gmail.com או צרו קשר כאן.

סגירת תפריט