כמה עולה להשכיר אוהל לאירוע

אוהלים לאירועים מחירים

האוהל משמש את בני האדם משחר האנושות, והא למעשה היווה את ביתם של רועי הצאן והנוודים שהלכו בעקבות המרעה. סיפורי האבות בספר בראשית מעידים על כך שאברהם, יצחק ויעקב גרו ואוהלים וגם בתקופת הנדודים במדבר שארכה ארבעים שנה, בני ישראל התגוררו באוהלים.

מאז הימים של האוהלים הפשוטים בימי קדם חלה התקדמות טכנולוגית וכיום, הפכו האוהלים למעין בית נוסף אשר מחובר לחשמל, למיזוג ונוח מאוד לשהייה ארוכה או קצרה, ממוזג מפני מזג האוויר ואידאלי לאירוח חגיגי, למסיבות או אפילו לשינה.

למידע נוסף לחצו כאן

כמה עולה להשכיר אוהל לאירוע?

כמו כל מוצר אחר, גם אוהל לאירועים מחיר נובע ממספר פרמטרים:

  • גודל האוהל – חשוב להתאים את גודל האוהל למספר המשתתפים באופן המדויק ביותר שאפשר. כאשר האוהל קטן מדי – האירוע עלול להיות צפוף ולא נעים ובמקום חגיגה, הנאת האורחים תיפגע. אוהל גדול מדי ירגיש לכם ריק וגם כמובן חבל על הכסף המיותר שהושקע…
  • מיקום האוהל – בדרך כלל אין שום בעיה להציב אוהל בכל מקום – אך לעתים, נדרש להקים את האוהל על אדמה לא ישרה ולכן יש גם חשיבות למדוד ולבדוק את פני השטח לפני ההקמה (צריך גם לבדוק היטב שאין עצים, אבנים או כל משהו אחר שיכול להפריע להקמה).
  • סוג האוהל – חברות השכרת אוהלים לאירועים מחירים, משתנים פעמים רבות בהתאם לאיכות של החומר ממנו האוהל עשוי. מרבית האוהלים עשויים מקונסטרוקציית מתכת ו PVC.
  • בטיחות – השכרת אוהלים לאירועים מחיר האוהל עלול להיות גבוה יותר כאשר החברה מקפידה על שימוש באוהלים בטוחים ואיכותיים ושמירה על נוהלי בטיחות דקדקניים.

כמה עולה להשכיר אוהל לאירוע

אוהל להשכרה לאירועים מחיר

לסיכום – אם אתם מתכננים אירוע או מסיבה, חשוב להבין מהו האוהל המתאים ביותר מבחינת גודל וסוג ולערוך סקר שוק והשוואת מחירים ולכלול את כל הפרמטרים (גודל האוהל, איכות, ציוד נוסף, בטיחות, אמינות החברה וכו').

חברת כיף לכל נוסדה לפני למעלה משני עשורים ומספקת מגוון רחב של שירותים שונים לכל סוגי האירועים, 'כיף לכל' בונה אוהל לאירועים להשכרה מחיר אטרקטיבי, בכל רחבי הארץ תוך שמירה על שירות מקצועי של צוות מיומן, אדיב וחייכן. ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. לכל המתקנים של החברה יש אישור מהנדס בטיחות, אישור מתקין וביטוח צד ג'.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על אוהל לאירועים להשכרה מחירים, או לקבל הצעת מחיר, נשמח אם תתקשרו אלינו בטלפון: 052-4411669 (קרן), 052-2538237 (עופר), או בכתובת אימייל: keflakol@gmail.com או צרו קשר כאן.

סגירת תפריט