השכרת מתנפחי מים ליום הולדת

מתנפחים לימי הולדת

אם תשאלו ילדים, מה הוא החלק הכיפי והאהוב עליהם ביותר בכל מסיבת יום הולדת, הם יענו פה אחד – המתנפחים! כל מי שמסתכל מהצד יראה את הילדים הקטנים והגדולים קופצים במשך שעות במתקנים ואפילו אינם רוצים לעזוב כאשר יש על השולחנות שלל חטיפים, עוגות, מיץ ואפילו פיצות חמות. אין ספק שהמתנפחים הם האטרקציה הטובה והמהנה ביותר בכל אירוע, מסיבה חגיגה או יום הולדת.

למידע נוסף לחצו כאן

מה חשוב לדעת על השכרת מתנפחים ליום הולדת?

כאשר מתעניינים על השכרת מתנפח ליום הולדת, חשוב לבדוק מספר פרמטרים חשובים:

  • כמות הילדים – מה הכמות של הילדים המגיעה למסיבה? מכיוון שהמתנפחים הם אחת האטרקציות המרכזיות, כל הילדים רוצים לקפוץ עליהן. ישוב לדעת שמספר הילדים על כל מתנפח מוגבל ולכן חשוב להתאים את מספר הילדים למספר המתנפחים.
  • תנאי השטח – במרבית המקומות יש מגבלת מקום (במיוחד אם מדובר בחצר פרטית) ולכן חשוב לדעת מה השטח המדויק שיכול להכיל את המתנפחים. צריך לקחת בחשבון גם להשאיר שטח לשאר האטרקציות ביום הולדת (עמדת די ג'יי, דוכני מזון, פינות יצירה וכו').
  • גילאי הילדים – המתנפחים מותאמים לגילאים מסוימים – יש מתנפחים המותאמים לילדים צעירים מאוד (גילאי 4-6) ואילו יש מתנפחים המתאימים לגילאים של ילדים גדולים יותר (8-10), במידה ובמסיבה יש ילדים בגילאים שונים מומלץ להתאים את המתנפחים למספר קטגוריות גיל.

השכרת מתנפחי מים ליום הולדת

השכרת מתנפחי מים ליום הולדת

אין ספק שמתנפחי מים הם האטרקציה המדהימה והכיפית ביותר לימי הולדת ואירועים  הנערכים בימי הקיץ החמים. הקומבינציה של מתנפחי מים ליום הולדת ומים קרירים הם שילוב שאף ילד לא יוכל לעמוד בפניו.

לסיכום – מתנפחים לימי הולדת, יהפכו כל אירוע לחגיגה אמיתית, שאותה הילדים לא ישכחו זמן רב. לחברת 'כיף לכל', יש מבחר עצום של מתקני מתנפחים העומדים בכל התקנים הדרושים ועוברים בדיקות תקופתיות על מנת שיהיו בטוחים לשימוש.

חברת כיף לכל נוסדה לפני למעלה משני עשורים ומספקת מגוון רחב של שירותים שונים לכל סוגי האירועים, 'כיף לכל' מעניקה שירותים לאירועים בכל רחבי הארץ תוך שמירה על שירות מקצועי של צוות מיומן, אדיב וחייכן. ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. לכל המתקנים של החברה יש אישור מהנדס בטיחות, אישור מתקין וביטוח צד ג'.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על השכרת מתנפח ליום הולדת, או לקבל הצעת מחיר, נשמח אם תתקשרו אלינו בטלפון: 052-4411669 (קרן), 052-2538237 (עופר), או בכתובת אימייל: keflakol@gmail.com או צרו קשר כאן.

סגירת תפריט