השכרת מתנפחים לאירועים

אחד משירי הילדים הפופולאריים ביותר של אורנה ומשה דץ אותו שרים כולם בימי הולדת של ילדים בכל רחבי הארץ הוא: "אין, אין, אין חגיגה – בלי, בלי, בלי, בלי עוגה". ובאמת קשה לדמיין חגיגת יום הולדת או אירוע ללא עוגה חגיגית… אבל אין ספק שאם היו כותבים את השיר בימינו – המלים היו קצת שונות: "אין, אין, אין אירוע עם אורחים – בלי, בלי, בלי מתנפחים".

למידע נוסף לחצו כאן
מתנפחים לאירועים הפכו לחלק בלתי נפרד מכל אירוע ולא בכדי, המתנפחים אהובים מאוד על ילדים קטנטנים וגם על ידי ילדים גדולים (ואפילו בני נוער), זאת הזדמנות מצוינת לקפוץ ולהשתולל ולהוציא את כל המרץ והאנרגיה. (וגם להורים זה מאפשר קצת שקט…). אז אם אתם מעוניינים באירוע מוצלח במיוחד בו האורחים הצעירים ייהנו מכל רגע – מתנפחים הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

מה חשוב לדעת על השכרת מתנפחים לאירועים?

  • גילאים – המתנפחים מותאמים לפי גילאי הילדים ועל חלק המתקנים מותר לעלות רק מגיל מסוים. יש לברר עם החברה לאיזה גילאים מתאימים המתקנים.
  • בטיחות – חשוב מאוד לשכור את המתנפחים רק מחברה מקצועית המספקת את כל האישורים הנדרשים למתקנים. מתנפחים עלולים לגרום לפציעות כאשר נעשה בהם שימוש לא נכון ואחראי.
  • כמות הילדים באירוע – לפני השכרת המתנפחים, כדאי לבצע אומדן והערכה של מספר הילדים. מכיוון שהמתנפחים הם אחת האטרקציות האהובות ביותר, חשוב שלא ייווצר תור ארוך מדי לפני המתקן מה שעלול לגרום לתסכול וחוסר סבלנות. אם התקציב והשטח מאפשרים זאת מומלץ להגדיל את מספר המתנפחים על מנת לאפשר ילדים גיוון במתקנים השונים.

חברת כיף לכל נוסדה לפני למעלה משני עשורים ומספקת מגוון רחב של שירותים שונים לכל סוגי האירועים, 'כיף לכל' מעניקה שירותים לאירועים בכל רחבי הארץ תוך שמירה על שירות מקצועי של צוות מיומן, אדיב וחייכן. ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. לכל המתקנים של החברה יש אישור מהנדס בטיחות, אישור מתקין וביטוח צד ג'.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על מתקנים מתנפחים לאירועים, או לקבל הצעת מחיר, נשמח אם תתקשרו אלינו בטלפון: 052-4411669 (קרן), 052-2538237 (עופר), או בכתובת אימייל: keflakol@gmail.com או צרו קשר כאן.

השכרת מתנפחים לאירועים

סגירת תפריט