השכרת מצננים לאירועים מחירים

השכרת מצננים לאירועים

בישראל יש מרבית השנה מזג אוויר מצוין, במשך רוב חודשי השנה, ניתן לשבת בחוץ ולהנות מהשמש הנעימה והבריזה המגיעה מהים, אך בארבעת חודשי הקיץ (יוני-ספטמבר) ובמיוחד בחודשים יולי-אוגוסט מזג האוויר יכול להיות חם מאוד בשעות הצהריים ואפילו בשעות הערב. והטמפרטורות עשויות לטפס והגיע עד ל-40 מעלות צלזיוס…למרות מזג האוויר הלוהט, אנשים רבים עדיין בוחרים לקיים אירועים ומסיבות בימי הקיץ החיים מחוץ למזגן הקריר.

למזלנו, יש היום מספר פתרונות יעילים מאוד שעוזרים לצנן ולקרר את האורחים ומאפשרים את קיום האירוע גם בשעות החמות והלוהטות ביותר של חודשי הקיץ הרותחים. אז מה האפשרות הטובה ביותר לקרר את האורחים? השכרת מצננים שמזרימים אוויר קריר ונעים.

השכרת מצננים לאירועים

אם אתם מתכננים אירוע בחודשי הקיץ, אנו ממליצים לחשוב של מצננים להשכרה שיאפשרו לאורחים להנות מהאירוע. למצננים יש מספר יתרונות שהופכים אותם לקלף מנצח בכל אירוע:

  • התקנה – מצננים אינם דורשים התקנה מסובכת, פשוט צריך לחבר אותם לחשמל ולמלא מים בהתאם לגודל המיכל של המצנן.
  • מילוי – כאשר המים מתרוקנים ניתן למלא אותם בקלות (אם יש ברז או צינור הקרובים למצנן זה מקל מאוד על פעולת המילוי).
  • חשמל – צריכת החשמל של מצננים היא נמוכה למדי.
  • נשיאה – ניתן להעביר את המצננים בקלות ממקום למקום – בדרך כלל יש למצננים גלגלים כך שאפילו אין צורך להרים אותם.
  • אוורור – מצננים מאווררים ומקררים את האוויר ואינם ממחזרים אותו.

השכרת מצננים לאירועים מחירים

השכרת מצננים לאירועים מחירים

אנו מספקים מצננים בגדלים שונים – נשמח להסביר על ההבדלים בין המצננים ולספק לכם הצעת מחיר מסודרת בהתאם לכמות המצננים הדרושים לכם.

חברת כיף לכל נוסדה לפני למעלה משני עשורים ומספקת מגוון רחב של שירותים שונים לכל סוגי האירועים, 'כיף לכל' מעניקה שירותים לאירועים בכל רחבי הארץ תוך שמירה על שירות מקצועי של צוות מיומן, אדיב וחייכן. ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. לכל המתקנים של החברה יש אישור מהנדס בטיחות, אישור מתקין וביטוח צד ג'.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על השכרת מצננים מחיר, או לקבל הצעת מחיר, נשמח אם תתקשרו אלינו בטלפון: 052-4411669 (קרן), 052-2538237 (עופר), או בכתובת אימייל: keflakol@gmail.com או צרו קשר כאן.

סגירת תפריט