השכרת אוהלים לאבלים

אוהל אבלים להשכרה

אחד הרגעים הקשים ביותר בחייו של כל אדם הוא לאבד בן משפח או אדם קרוב, תקופת האבלות היא מבלבלת, מתישה וכואבת מבחינה נפשית. בנוסף לכאב האישי, נוסף לכך גם, הצד הארגוני שבו יש לדאוג לרווחת כל המבקרים הבאים לנחם, לעודד ולתמוך. כאשר בית המשפחה אינו גדול מאוד או כשכמות המבקרים היא גדולה – קשה עד כמעט בלתי אפשרי להכיל את כל המבקרים בחלל הבית ולכן רבים בוחרים להקים אוהל אבלים בחצר, בו יוכלו לקבל את האורחים בנוחות רבה יותר.

למידע נוסף לחצו כאן

מה היתרונות של השכרת אוהל אבלים?

  • שטח רב יותר לאירוח – אוהל להשכרה לשבעה מאפשר חלל נוסף בו המבקרים יכולים לשבת. כאשר מדובר במשפחה גדולה או כאשר יש הרבה מאוד מבקרים, החלל של הסלון עלול להיות קטן מדי ולכן מומלץ לשקול השכרת אוהל לשבעה.
  • פרטיות ונוחות – הרבה אנשים אינם אוהבים שנכנסים אליהם לחלל הפרטי שלהם – אוהל אבלים מהווה שטח ניטרלי בו ניתן לארח בנוחות מבלי שתחושת הפרטיות תיפגע.
  • הקמה מהירה – הקמת אוהל אבלים להשכרה היא מהירה מאוד, מרגע ההזמנה – האוהל יכול לעמוד בחצר הבית תוך מספר שעות ספורות, מה שמוריד חלק גדול מהדאגות הכרוכות בארגון של כל שאר הפרוצדורות הכרוכות בהלוויה ובשבעה.
  • ציוד נוסף – ניתן לשכור עבור האוהל ציוד נוסף אשר יקל על השהות של המבקרים (שולחנות וכיסאות, מקררים, תנורים לחימום, מאווררים, מזגנים ועוד).

השכרת אוהלים לאבלים

אוהל אבלים להשכרה מחיר

המחיר של אוהלים לאבלים להשכרה משתנה בהתאם לגודלו של האוהל, מספר ימי ההשכרה והציוד הנוסף. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת, מומלץ לפנות אלינו ונוכל להתאים עבורכם את האוהל הטוב ביותר עבורכם.

מכיוון שפטירת אדם היא בדרך כלל אירוע פתאומי והארגון לכך צריך להיות מיידי, כדאי לבצע השכרת אוהלים לאבלים מחברה מקצועית שתקים את האוהל במהירות וביעילות תוך שמירה על יחס אדיב ורגישות מרבית לבני המשפחה האבלים.

חברת כיף לכל נוסדה לפני למעלה משני עשורים ומספקת מגוון רחב של שירותים שונים לכל סוגי האירועים, 'כיף לכל' מעניקה שירותים לאירועים בכל רחבי הארץ תוך שמירה על שירות מקצועי של צוות מיומן, אדיב וחייכן. ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. לכל המתקנים של החברה יש אישור מהנדס בטיחות, אישור מתקין וביטוח צד ג'.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על השכרת אוהלים אבלים או לקבל הצעת מחיר, נשמח אם תתקשרו אלינו בטלפון: 052-4411669 (קרן), 052-2538237 (עופר), או בכתובת אימייל: keflakol@gmail.com או צרו קשר כאן.

סגירת תפריט