אוהל להשכרה מחיר

השכרת אוהלים השוואת מחירים

בעשורים האחרונים חלה מהפכה של ממש בתחום האירועים, אם עד לפני מספר שנים מרבית האירועים נחגגו באולמות או בגני אירועים, הרי כיום חלה עלייה חדה במספר האירועים הנחגגים בחיק הטבע (חוף הים, על שפת בריכה, חורשות וכו'). היציאה לטבע מאפשרת אווירה חופשית ומשוחררת לאורחים וכמובן גם פחות פורמלית מה שמתאים מאוד לישראלים ולמזג האוויר הנוח השורר בארץ רוב ימות השנה.

למידע נוסף לחצו כאן
אירוע בחיק הטבע מצריך התארגנות קצת שונה מארגון של אירוע באולם ולכן כדאי לחשוב מראש על כל הפרטים והציוד להם תזדקקו בזמן האירוע. אין ספק שעל מנת להפיק אירוע מוצלח רצוי ליצור מתחם סגור בו אפשר לשבת, לאכול או לאחסן ציוד ולשם כך בדיוק נועדו האוהלים שמאפשרים להשלים את חווית האירוע למושלמת.

השכרת אוהלים השוואת מחירים

לפני השכרת אוהל או אוהלים לאירוע, כדאי מאוד לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות המשכירות ציוד לאירועים. מן הסתם הפרשי המחירים יהיו גבוהים למדי – אך חשוב לזכור שבעת השכרת אוהלים מחיר העסקה נובע ממספר פרמטרים: סוג האוהל וגודלו, הובלה, הקמה ופירוק, אמינות ומוניטין החברה והציוד הנוסף.

לסיכום – אם אינכם בטוחים ואתם מתלבטים, איזה גודל אוהל ומהו סוג האוהל המתאים לכמות האורחים באירוע, אנחנו נשמח לסייע לכם ולהתאים לכם את האוהל הטוב ביותר עבורכם. אירוע מוצלח מורכב מהרבה פרטים קטנים ולכן חשוב שהשכרת הציוד לאירוע תתבצע מחברה אמינה ומקצועית שתוכל לתת לכם מענה מיידי לכל נושא או בעיה שצצים לפני או במהלך האירוע.

חברת כיף לכל נוסדה לפני למעלה משני עשורים ומספקת מגוון רחב של שירותים שונים לכל סוגי האירועים, 'כיף לכל' מעניקה שירותים לאירועים בכל רחבי הארץ תוך שמירה על שירות מקצועי של צוות מיומן, אדיב וחייכן. ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים. לכל המתקנים של החברה יש אישור מהנדס בטיחות, אישור מתקין וביטוח צד ג'.

אם אתם מעוניינים לקבל אינפורמציה נוספת על אוהל להשכרה מחיר, או לקבל הצעת מחיר, נשמח אם תתקשרו אלינו בטלפון: 052-4411669 (קרן), 052-2538237 (עופר), או בכתובת אימייל: keflakol@gmail.com או צרו קשר כאן.

אוהל להשכרה מחיר

סגירת תפריט